Apie mus

Mama, o kodėl musė turi sparnus, o kodėl ji skrenda, mama, o kodėl ji eina, o kada ji miega, o kada valgo ...
 
...o kodėl MuseMuse? ...nes vaikų pasaulis nuostabus, čia tiek vietos kurti, džiaugti, pažinti, atrasti, svajoti, keliauti, kristi ir vėl lipti, jie keičia mūsų gyvenimą ir mus pačius, jiems visada ieškome geriausio be kompromisų.

MuseMuse – smagi parduotuvė vaikams internete, čia atkeliauja prekių ženklai iš viso pasaulio. Atrinkdami daiktus mūsų lentynoms, visada prioritetą teikiame organinėms medžiagoms, rankų darbui , sąžiningai prekybai ir parduodame tik tai, kuo tikime. Geriausi vertintojai - mūsų pačių vaikai!
 
MuseMuse lentynų gyventojai:
 
EFVVA - myli vaikus, madą ir meną. Čia jūs galite rasti išskirtinius, riboto leidimo, rankomis pieštus vaikiškus rūbus ir avalynę. Pagaminta Lenkijoje iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų. Individualiai pagaminta jūsų mažiesiems individualistams!
 
KUKUKID - “Mes maištingi, bet mieli“ – tai svarbiausia KUKUKID žinutė. Šis prieštaringas junginys ir įkvėpė KUKUKID sukurti prekės ženklą vaikams. Pagaminta Lenkijoje iš aukštos kokybės medžiagų (OEKO TEX standartas 100).
 
Rūbai miesto vaikams NO BIGGIE – vaikų prekės ženklas iš Izraelio. Lengvas stilius, minimalistinė grafika, rankomis piešti printai, hipsteriško nerūpestingumo prisilietimas ir požiūris “man nesvarbu, ką tugalvoji”, “aš valdau savo pasaulį”. Pagaminta Izraelyje iš aukščiausios kokybės medžiagų.

UBANG atvyko iš Kopenhagos Danijoje, šie rūbai pagaminti iš organinės medvilnės ir turi GOTS, OEKO-TEX-100 sertifikatus. UBANG tikslas įkvėpti vaikų vaizduotę ir žaidimus. Tai rūbai su kuriais galima žaisti: šnekančios vaikščiojančios kojinės, šnekantys marškinėliai, marškinėliai – gyvūnai, stebuklingos suknelės.. nesibaigiantis pasirinkimas rūbų dėvėjimui ir vaikų džiaugsmui. Nuostabūs rūbai su nuostabiomis idėjomis ir spalvomis nuostabiems vaikams!